I KARPIOWY PUCHAR ULTIMATT – Łowisko Wiktoria

W dniach od 9 do 12 września mieliśmy okazje sponsorować oraz uczestniczyć w doskonałych zawodach karpiowych – I KARPIOWY PUCHAR ULTIMATT, które odbywały się na nowym dla nas łowisku karpiowym Wiktoria. Łowisko znajduję się w miejscowości Szumowo niedaleko Warszawy. Zawody miały formułę rzutową oraz klasyfikację STALKER czyli łowienie w pojedynkę. Zawody odbywały się w przyjaznej atmosferze, a organizacja stała na najwyższym poziomie.
Po losowaniu okazało się, że mamy sektor w którym będziemy musieli pracować na dalekich dystansach aby móc dorzucić do fragmentu głębokiej wody. Strategią było nęcenie stabilną kulką SQUID-PRO-BLACK za pomocą spomba oraz zakładanie na przypon przynęt hakowych o tej samej nucie zapachowej z materiałami Pva oraz stick-mixami  Pracowaliśmy na dystansach od 135-150m z uwagi na bliskość sąsiednich pomostów (stanowisk) nie mogliśmy dalej szukać ryby. Formuła zawodów wymuszała selektywne nęcenie jak i regulamin, który klasyfikował tylko największe ryby. Nasza strategia okazała się trafna ponieważ wypracowaliśmy największą ilość brań oraz ryb. Udało nam się nawet złowić 3 jesiotry, które zasmakowały w naszych przynętach.
Ne sposób nie napisać kilku słów o tej wodzie. Woda z dużym potencjałem zawodniczym, możliwość łowienia po jednej stronie zbiornika oraz możliwość łowienia lub trenowania na dalekich dystansach. Bardzo miły gospodarz a zarazem osoba, która doskonale zna tematykę łowienia karpi, w skrócie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom, cieszymy się że mogliśmy u Was połowić i spróbować swoich sił. Mateusz stanął na wysokości zadania i zorganizował świetną imprezę. Mam nadzieję że za rok spotkamy się w podobnym składzie.

Ostatnie wpisy